Aktualizováno: rok 2009

Říjen 2010

Na větvi xD

31. října 2010 v 21:24
Ahoj lidičky. Omlouvám se, že nic moc nepřidávám, ale škola mi nedá pokoj ani o prázkách. No a zítra už se de zase do škole. To je hrůza toto.

Krásnýý =))

29. října 2010 v 21:57 Green Day
Tak sem jen tak brouzdala po různých blogách a narazila sem na jeden zajímavý a našla jsem tam toto:

Billie

28. října 2010 v 18:49 Green Day

Takhle se prý ztrvárnil Billie =)
ZDROJ: =)

Áhoj =)

27. října 2010 v 16:09 pro všechny :)
Tak po dlouhé době ahojky. Teď mám prázky, tak snad budu mít více času na blog. Venku už je teď pěkná kosa. Už se těším, až bude led =). Takhle když je zima a nic z toho, to mě nebaví. Jinak vám taky přeju pěkný prázky ;)
Tady je pár mých výtvorů, když se nudím xD. Není to nic moc, ale nudu to zažene xDGD - animačky

15. října 2010 v 17:30 Green Day

ZDROJ: greendaybarca.blog.cz


zvířátko měsíce září

10. října 2010 v 12:27 soutěže
ahojky. Omlouvám se za zpoždění, ale vzpomněla sem si až dnes. Takže už sem založila anketku a můžete hlasovat. Protože byly jen 2 návrhy, další sem tam dopsala sama... Tak tady sou návrhy

Můžete hlasovat do začátku listopadu

PEJSEK =) (mimochodem, na fotce je náš pejsek, takže nekopírujte!!)


chybička

6. října 2010 v 15:08

Chybička v emailu

Manželský pár z Minneapolis se rozhodl odletět na Floridu, aby se vyhnul obzvlášť studené zimě doma. Manželka potřebovala v zaměstnání dokončit ještě nějaký úkol, a tak se rozhodli, že manžel poletí ve středu a jeho žena jej bude následovat až příští den. Manžel po příletu do Miami v hotelu zjistil, že má ve svém apartmá k dispozici i počítač s internetovým připojením. Rozhodl se tedy poslat manželce e-mail. Při psaní adresy ale vynechal jedno písmenko, chybu nepostřehl a e-mail tak odeslal na špatnou adresu. Mezitím, kdesi v Houstonu, se vracela jedna žena z pohřbu zesnulého manžela. Její choť byl po mnoho let významný činitel a tudíž přišlo velké množství kondolencí včetně i e-mailem. Vdova se rozhodla poštu přečíst a už po přečtení prvního e-mailu hlasitě vykřikla a v mdlobách se sesunula k zemi. Výkřik zaslechl její syn, vběhl do místnosti, uviděl matku ležící na zemi a na stole běžící počítač.


Na monitoru pak četl následující:

Komu: Mé milované ženušce
Předmět: Jsem na místě
Datum: 18.1.2006

Vím, že budeš mým e-mailem překvapena. Tady totiž jsou počítače taky a j ti tedy můžu o sobě poslat zprávu. Právě jsem dorazil a jak vidím, vše je tu připravené i pro tvůj zítřejší příchod. Moc se těším, až tě zase uvidím! Doufám, že tvá cesta sem bude stejně bezproblémová jako byla ta moje.

Tvůj milující manžel

P.S.: Tady dole je opravdu horko.

ZDROJ TU