Aktualizováno: rok 2009

Červenec 2012

Sem nějak aktivní co?! :D

21. července 2012 v 18:55
Tak vás budu ještě chvilku krmit svýma kecama . Hele, teďka sem nějak aktivní že? Ale to bude jen přechodnej stav . Pak zase přijde úpadek.
Moc sem mi nechce procházet si znova všechny články a měnit obrázky beze zdrojů za obrázky se zdroji. Taky sem došla k závěru, že teďka budu asi aktivnější (snad) , takže bude nový zápis SBé, jetli se vůbec někdo zapíše. Samozřejmě mohou i nadále zůstat nynější SBé. Stačí jen napsat, že už jsou SBé.
Jinak stačí napsat:
  1. web
  2. přezdívku
To je asi všechno, nezajímá mě, jak často budete obíhat, protože sama vím, že nebudu až tak příliš aktivní a denní obíhání nemám čas ...

Sem tu :)

15. července 2012 v 17:13 důležité
Tak, po dlouhé době opět zdravím ty, kteří to ještě nevzdali a zavítají na můj blog, i když se možná jedná jen o omyl nebo náhodné kliknutí.
Vím, že vás to asi nebude bavit číst tyhle ptákoviny, ale jen sem vám chtěla sdělit, že budoucnost tohoto blogu je nejistá. Pokud se vrátím, tak plánuju rekonstrukci a to takovou, že u článků smažu obrázky, které nejsou moje nebo jsou beze zdrojů a nahradím je novými se zdroji nebo vlastními.
Když sem si zakládala svůj první blog, nebylo to kvůli nějaké návštěvnosti ani ničemu podobnému, ale chtěla sem se s ostatními podělit o zajímavosti, kterém sem se někde dozvěděla nebo které sem nashromáždila z různých zdrojů, které sem si ale nezapisovala. Nedělala sem si starosti s nějakými autorskými právy a ani sem se nezabývala udáním zdroje. Důvod sama nevím, asi sem si to ani neuvědomovala. Postupem času sem začala zdroje přidávat. Proto bych chtěla ke každému půjčenému obrázku (teď vlastně kradenému) uvést zdroj.
Promiňte mi tedy, že vás zahlcuju těmato zbytečnýma kecama.
Užívejte prázdnin a snad někdy opět ... ;)