Aktualizováno: rok 2009

důležité

Pes není plyšák

14. srpna 2013 v 15:13
Tak samozřejmě se vyrábí i plyšoví pejsci o které není neutné se starat, se kterými se může člověk podle své libosti mazlit. Takové zvíře není náročné. Jinak je tomu ale u živých psů. A nejen u psů.

Sem tu :)

15. července 2012 v 17:13
Tak, po dlouhé době opět zdravím ty, kteří to ještě nevzdali a zavítají na můj blog, i když se možná jedná jen o omyl nebo náhodné kliknutí.
Vím, že vás to asi nebude bavit číst tyhle ptákoviny, ale jen sem vám chtěla sdělit, že budoucnost tohoto blogu je nejistá. Pokud se vrátím, tak plánuju rekonstrukci a to takovou, že u článků smažu obrázky, které nejsou moje nebo jsou beze zdrojů a nahradím je novými se zdroji nebo vlastními.
Když sem si zakládala svůj první blog, nebylo to kvůli nějaké návštěvnosti ani ničemu podobnému, ale chtěla sem se s ostatními podělit o zajímavosti, kterém sem se někde dozvěděla nebo které sem nashromáždila z různých zdrojů, které sem si ale nezapisovala. Nedělala sem si starosti s nějakými autorskými právy a ani sem se nezabývala udáním zdroje. Důvod sama nevím, asi sem si to ani neuvědomovala. Postupem času sem začala zdroje přidávat. Proto bych chtěla ke každému půjčenému obrázku (teď vlastně kradenému) uvést zdroj.
Promiňte mi tedy, že vás zahlcuju těmato zbytečnýma kecama.
Užívejte prázdnin a snad někdy opět ... ;)

error

25. listopadu 2011 v 19:46
Zdravíčko,
musím se taky po dlouhé débě konečně ozvat :). Omlouvám se, že nic nepřidávám, ale nějak něvím co a ani nemám čas. Minulý víkend jsem chtěla změnit playlist, ale nešly mi tam nastrkat videa :(. Zkoušela jsem to teda i další den, ale pořád mi to nešlo. Nevím, co s tím je :(. Něvím někdo náhodou?

novej dess

13. listopadu 2011 v 15:28
No, tak jak jste si už mohli všimnout, mám novej dess :D. Původně sem z toho obrázku chtěla udělat rozvrh hodin, ale pak sem si řekla, že to je moc pěknej obrázke a začla sem z toho dělat dess :D. Jsem s ním spokojená, i když jsou tam nějaký mouchy teda no. Raději se na to nedívejte svýma kritickýma očima :D.

díiky :))

20. října 2011 v 19:58
Dneska jen v rychlosti, protože vůbec nestíhám. Narozeniny má Snoop Dogg, tak všechno nejlepší :)).
Jinak teďka mám uplně parádní návštěvnost, brzo semka dám ty návštěvky :).
Dneska jen:
Díky :)) xD

SUMATRAN TIGER

25. září 2011 v 14:21
Zdravíčko,
dneska sem tak hledala na youtube.com nějaký videa o tiygrech a narazila jsem ta tohle:
Prosím, podívejte se na to video. Je to docela hnus. Hlavně, jak točí toho tygrouška, který se chytil do oka :((. Dřív sem taky chtěla domů tygra, ale těď už ne. Určitě se jim nelíbí, když je lidé tahají do postýlky a z postýlky atd. To pro ně není přirozené.

Tak co?

19. září 2011 v 16:30
Takže. Ankea ohledně soutěže na mém blogu se zastavila. Nikdo nehalsuje ... Tak nevím. Vypadá to takto:
Tak ještě hlasujte dál, ať teda vím, co mám nebo nemám dělat. Nebo jestli mám vůbec něco dělat ...

Navždy v našich srdcích!

7. září 2011 v 20:22

R.I.P.

7. září 2011 v 16:50
To je hrůza! Dneska sem přišla domů a zanedlouho poté mi ségra oznámila, že spadlo letadlo, ve kterém letěli i 3 naši hokejisté! Podle některých zdrojů přežil jeden člověk - člen posádky. V letadle zahynuli všichni hráči týmu Lokomotiv Jaroslavl. V týmu působili i Jan Marek, Karel Rachůnek a Josef Vašíček.
Více si přečtěte -zde-

Byli jste skvělí hráči!!

R.I.P. :((

Novinky

3. září 2011 v 12:43
A je to tu zase :D. Novej dess. Ten starej byl oproti těm dřívějším mnohem lepší, ale přece jen se mi v něčem nelíbil. Proto sem musela udělat novej :D. S tím sem spokojenější. Teda zatím :D.
 
 

Reklama